(+90) 532 697 5420 info@ugurlubahce.com
Anıttepe Mahallesi Turgut Reis Caddesi 29/1 Çankaya Ankara

Hakkımızda

“Uğurlubahçe Ormancılık Mühendislik Peyzaj Mad. İnş. San. Tic. Ltd. Şti.” 2017 yılının Haziran ayında Orman Mühendisi Ali Rıza UĞURELLİ tarafından kurulmuş bir danışmanlık ve mühendislik firmasıdır. Kurucusu olan Ali Rıza UĞURELLİ, 1983 yılında Tokat’ın Zile İlçesinde dünyaya gelmiştir. İlk öğrenimine Ankara’ da başlamış olup Orta Okul ve Liseyi burada tamamladıktan sonra, Abant İzzet Baysal Üniversitesi, Düzce Orman Fakültesi, Orman Mühendisliği bölümünü kazanmış ve 2006 yılında Üniversiteyi bitirip Askerlik görevini yerine getirdikten sonra  meslek hayatına başlamıştır.

Meslek hayatına atıldığı o günden günümüze kadar çeşitli ormancılık faaliyetlerinde bulunmuş, İzin İrtifak, Etüd Proje, Özel Ağaçlandırma konularında kendini geliştirmiş, yurt dışı kaynaklı projelerde danışmanlık görevi yapmıştır.

Amacımız, Ormancılık alanında faaliyet gösteren kurum ve kuruluşlara hizmet vermektir. Konusunda uzman Orman Mühendisi çalışanlarımız ile birlikte siz değerli İş Ortaklarımıza hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Sitemiz içerisinde iş kollarınız ile ilgili detaylı bilgiye ulaşacağınızdan eminiz. Ormancılık ile ilgili her konuda (Özel Ağaçlandırma, Madencilik, Balık Üretim Tesisi, Harita Sayısallaştırma vb.) iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.