(+90) 532 697 5420 info@ugurlubahce.com
Anıttepe Mahallesi Turgut Reis Caddesi 29/1 Çankaya Ankara

Hizmetlerimiz

Amacımız, Ormancılık alanında faaliyet gösteren kurum ve kuruluşlara hizmet vermektir. Konusunda uzman Orman Mühendisi çalışanlarımız ile birlikte siz değerli İş Ortaklarımıza hizmet vermekten gurur duyuyoruz.  Özel Ağaçlandırma Projeleri, Peyzaj, Hidroelektrik Enerji Santralleri, Rüzgar Enerjisi Santrali, Orman İzinleri ve Maden İzinleri konusunda bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Özel Ağaçlandırma

Asli ve odun dışı orman ürünlerinin üretileceği ormanların kurulması amacıyla Gerçek ve Tüzel kişiler tarafından yapılacak ağaçlandırmalara ÖZEL AĞAÇLANDIRMA denir.

Maden İzinleri

Müracaat Nasıl Yapılmalıdır? İnceleme ve Değerlendirme Nasıl Yapılır? Ön İzin ve Süre Uzatımı Nasıl Olur? Kesin İzin Nasıl Alınır? Alınacak Bedeller ve Devlet Hakkı Nedir?

GSM Baz İstasyonları

Baz istasyonu, iki yönlü bir mobil ağ sisteminde yayın yapan birimdir. Radyo sistemindeki bir antenden farklı olarak, baz istasyonu hem sinyal alır, hem de sinyal gönderir yani iki antenden oluşur.

HES İzinleri

HES Nedir? Bir miktar yükseklik kazandırılmış akışkanın(suyun) potansiyel enerjisine hidrolik enerji denir. Bu enerjiyi önce çeşitli düzeneklerle mekanik enerjiye, oradan da elektrik enerjisine dönüştürülmesiyle elde edilen yeni elektrik enerjisine ise hidroelektrik enerji denir. Kısacası doğal veya yapay olarak belli bir

RES İzinleri

Rüzgar enerji santrali nedir? Rüzgar enerjisini elektrik enerjisine dönüştüren santraller, rüzgar enerji santrali olarak ifade ediliyor. Enerji kaynağı güneş olan rüzgar enerji santralinde; güneş enerjisinin karaları, denizleri ve atmosferi her yerde aynı derecede ısıtmamasından dolayı oluşan sıcaklık ve basınç farkları

Mühendislik

Orman alanlarının saptanması, ağaçlandırılması, korunması, işletilmesi ve geliştirilmesi gibi konularda hizmet vermekteyiz.